Farmer’s Dynasty Torrent İndir

0

Farmer’s Dynasty Torrent indir

Tamamen gerçek yaşamdan etkilenerek tasarlanmış olan bir simülasyon oyun olan Farmer’s Dynasty’de gerçek bir çiftçi neler yapıyorsa sizde aynısını yapacaksınız. Oyunda çiftliğinizi baştan tasarlayacak ve çiftliğinizi olabildiğince çok genişleteceksiniz. Traktörünüz ile çiftliğinizi ekip, biçecek ve çeşitli bitkiler yetiştireceksiniz. Bitkilerin yanı sıra hayvancılık da yapacak ve hayvanlarınız ile yakından ilgileneceksiniz. Çiftçilik denilince sadece bitki ve hayvanlar ile uğraşmayacaksınız. Yeni ahırlar inşa edecek, boyasını, sıvasını hatta çatısını dahi siz yapacaksınız. Oldukça geniş kapsamlı bir çiftçi simülasyon oyunu olan Farmer’s Dynasty’i sizlere paylaştığım aşağıdaki linklerden Full Torrent indirerek oyunu sorunsuz bir şekilde oynamaya başlayabilir ve paçaları sıvayarak çiftçi olarak çiftliğiniz ile ilgilenebilirsiniz.

Farmer's Dynasty Torrent indir Farmer's Dynasty Torrent indir Farmer's Dynasty Torrent indir Farmer's Dynasty Torrent indir Farmer's Dynasty Torrent indir

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: Intel Core2Duo / AMD X2, min. 2.2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 compatible GPU, min. 1.5GB dedicated VRAM (AMD Radeon HD 7000 series / NVIDIA GeForce GTX 500 series)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i5 / AMD X4, min. 2.8 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 compatible GPU, min. 2GB dedicated VRAM (AMD R9 300 series / NVIDIA GeForce GTX 900 series)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

 

BOYUT : 2,57 GB

Farmer’s Dynasty Torrent İndir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.